Plánované akce

Loučení s páťáky

Poslední den před vysvědčením proběhlo na naší škole rozloučení s páťáky, kteří odcházejí na druhý stupeň do Hovoran. Páťáci si pro nás připravili soutěž Máme rádi Česko.

Učím se, co mě baví

Letos jsme se ve škole rozhodli, že si závěr roku užijeme netradičně. Děti měly možnost si vybrat, co nového by se rády naučily, jaké aktivitě by se chtěly celý den věnovat.
A že bylo z čeho vybírat! Paní učitelky, asistentky a vychovatelé jim nabídli opravdu pestrou nabídku činností.

Konverzační kurz angličtiny

Základní škola a Mateřská škola Čejč pořádá pro děti ve věku 11 – 15 let KONVERZAČNÍ KURZ AJ – ZDARMA.

Kdy? 12. 8. 2024 – 16.8.2024, vždy od 8:00 do 15:00
Kde? ZŠ Čejč
S kým? zahraniční lektorka

Bližší informace u ředitelky školy, tel. č. 728 522 760

Letní škola angličtiny v ZŠ Čejč

V termínu 8. – 12. 7. nabízíme možnost zúčastnit se letní školy angličtiny s lektorkou paní Janou Lanžhotskou. Bližší informace u ředitelky školy.

Gastronomické putování

V jarních měsících naše paní kuchařky ve spolupráci s vedoucí stravování připravily ve školní jídelně akci s názvem „Pojďme spolu vyrazit do světa“.

Dopravní hřiště

Začátkem května navštívil 4. třídu zástupce městské policie Hodonín, aby se žáky zopakoval a prověřil teoretické znalosti z dopravní výchovy.

Výlet Permonium Oslavany

Ve středu 22. května vyrazili žáci 1. – 4. třídy na výlet do areálu bývalého uhelného dolu v Oslavanech, kde se nyní nachází zábavní park Permonium, který nabízí aktivní poznávání i adrenalinové zážitky spojené s historií a těžbou černého uhlí.

Rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání ve školním roce 2024/2025

Rozhodnutí ke stažení ZDE.

Rozhodnutí o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání

Rozhodnutí o přijetí najdete ZDE.

Den Země ve 3. a 4. třídě

V pondělí 29. dubna jsme si se třeťáky a čtvrťáky připomněli Den Země, který se celosvětově slaví 22. dubna.

Taktické cvičení hasičů

Čtvrteční den 25. dubna si budou žáci i zaměstnanci naší školy dlouho pamatovat. Na konci první vyučovací hodiny jsme totiž uslyšeli podezřelé syčení a než jsme zjistili, o co jde, ozvalo se naléhavé volání: „Ho-ří!“

Návštěva firmy Sonnentor

V pondělí 22.4. na Den Země se 1. a 2. třída vypravila na exkurzi do Sonnentoru v Čejkovicích.

2. 9. slavnostní zahájení školního roku