Informace ke stravování - DĚTI MŠ

Při nástupu dítěte do mateřské školky je nutné vyplnit přihlášku ke stravování, která je platná po celou dobu docházky do MŠ Čejč. Při nástupu mají děti automaticky přihlášenu stravu jako celodenní, tzn. přesnídávka, oběd, odpolední svačina. Případnou změnu je nutné nahlásit vedoucí školní jídelny na: jidelna@zscejc.cz nebo telefonicky 797 971 186.

Přihláška ke stravování je ke stažení na www.zscejc.cz v sekci Školní jídelna/Formuláře ke stažení nebo je možné ji vyzvednout u vedoucí školní jídelny.

Stravné se platí zálohově, tzn. předem. První platba probíhá v měsíci, který předchází měsíci, ve kterém dítě nastoupí do MŠ. Souhlas s inkasem je taktéž nutné provést již měsíc před plánovaným nástupem dítěte do MŠ.

Číslo účtu: 35-1446328339/0800

Kategorie a ceny stravného v Kč od 1. 1. 2023:

Kategorie se určuje dle dosaženého věku dítěte v daném školním roce.

Vyplnění přihlášky
Na přihlášku ke stravování napište číslo účtu, ze kterého bude stravné placeno. Při zadání trvalého příkazu je nutné zadat přidělený variabilní symbol (přidělí vedoucí školní jídelny). Ve výjimečných případech lze hradit stravu v hotovosti. Podpisem přihlášky ke stravování vyjadřujete souhlas s podmínkami stravování a zavazujete se k jejich dodržování.

Odhlašování stravy
Odhlašování obědů je nutné provádět u vedoucí stravování den předem do 12.00 hodin, a to telefonicky 797 971 186 nebo písemně na jidelna@zscejc.cz. Pokud není strávník z odběru stravy odhlášen včas, je strava automaticky započítána do stavu objednaných obědů (svačin) na daný den a strava musí být uhrazena. PRVNÍ DEN nemoci dítěte je považován za pobyt ve školském zařízení, a proto POUZE V TENTO DEN v době od 10.50 do 11.20 je možno oběd odebrat do vlastních jídlonosičů.