O nás

Stravování v MŠ i ZŠ se řídí výživovými normami dle školní vyhlášky pro školní stravování č. 107/2005 Sb.
Pečlivě vybíráme naše dodavatele. Jejich produkty musí splňovat veškerá kritéria kvality.

V rámci hlavní činnosti je strava pro děti a zaměstnance MŠ připravována v kuchyni při mateřské škole. Dále se v této kuchyni v rámci hospodářské činnosti připravují obědy pro cizí strávníky, kteří si své obědy odebírají do vlastních jídlonosičů.

Strava pro žáky a zaměstnance ZŠ je v rámci hlavní činnosti připravována v kuchyni při základní škole. Dále se v této kuchyni připravují v rámci hospodářské činnosti svačiny pro děti a zaměstnance ZŠ a obědy pro cizí strávníky, kteří si své obědy odebírají do vlastních jídlonosičů.

Změna jídelníčku v důsledku nenadálých skutečností vyhrazena.

Jakékoli připomínky či sdělení můžete sdělit přímo vedoucí školní jídelny či ředitelce školy.

Kontakt:

e-mail: jidelna@zscejc.cz