Informace ke stravování - ŽÁCI ZŠ

Pokud chcete žáka/žákyni přihlásit v základní škole ke stravování je nutné vyplnit přihlášku ke stravování (obědy, svačiny). Jakékoliv změny týkající se stravování hlaste prosím přímo vedoucí školní jídelny mailem na jidelna@zscejc.cz nebo telefonicky 797 971 186.
Přihláška ke stravování je ke stažení na www.zscejc.cz v sekci Školní jídelna/Formuláře ke stažení nebo je možné ji vyzvednout u vedoucí školní jídelny.

Stravné se platí zálohově, tzn. předem. První platba probíhá v měsíci, který předchází měsíci, ve kterém žák/žákyně začne stravu odebírat. Souhlas s inkasem je taktéž nutné provést již měsíc před plánovaným odběrem stravy žákem/žákyní ZŠ.

Číslo účtu: 35-1446328339/0800

Kategorie a ceny stravného v Kč od 1. 1. 2023:

Kategorie se určuje dle dosaženého věku dítěte v daném školním roce.

Vyplnění přihlášky
Na přihlášku ke stravování napište číslo účtu, ze kterého bude stravné placeno, případně zvolte platbu v hotovosti. Při zadání trvalého příkazu je nutné zadat přidělený variabilní symbol (přidělí vedoucí stravováni). Podpisem přihlášky ke stravování vyjadřujete souhlas s podmínkami stravování a zavazujete se k jejich dodržování.

Odhlašování stravy
Odhlašování obědů a svačin je nutné provádět u vedoucí školní jídelny den předem do 12.00 hodin, a to telefonicky 797 971 186 nebo písemně jidelna@zscejc.cz. Pokud není strávník z odběru stravy odhlášen včas, je strava automaticky započítána do stavu objednaných obědů (svačin) na daný den a strava musí být uhrazena. PRVNÍ DEN nemoci dítěte je považován za pobyt ve školském zařízení, a proto POUZE V TENTO DEN v době od 10.50 do 11.20 je možno oběd odebrat do vlastních jídlonosičů.