O nás

Hlavní prioritou naší školky je umožnit dětem klidný a radostný vstup do dětského kolektivu mezi nové kamarády za pomoci individuálního a respektujícího přístupu.

Trojtřídní školka, rozdělující děti podle věku do tří tříd, nabízí dětem citlivé prostředí domácího typu. Prostory jsou postupně modernizovány a inovovány včetně nabízených hraček. Sledujeme aktuální trendy stavebnic, didaktických i společenských her.

K mateřské škole také přiléhá velká oplocená zahrada, která nabízí rozličné možnosti pohybu. Školní zahrada slouží ke společným činnostem dětí, stává se prostorem pro vzdělávání, individuální i skupinovou hru a sport. V případě příznivého počasí zde probíhá i výchovně vzdělávací činnost. Okolí mateřské školy nabízí možnost vycházek do přírody.

Naše školka nabízí

• hravé metody a formy práce, kde se dítě učí, aniž by vědělo, že se učí
  • dostatek příležitostí k pobytům v přírodě
  • kulturní vyžití – jezdíme za kulturou i kultura za námi (divadelní, loutková představení, koncerty, exkurze, výstavy, výlety)