Informace ke stravování - CIZÍ STRÁVNÍCI

Zájemci o odběr obědů pro cizí strávníky musí vyplnit přihlášku ke stravování, kterou osobně předají vedoucí školní jídelny. Zájemci o tyto obědy musí mít dvoje jídlonosiče na výměnu.
Přihláška ke stravování je ke stažení na www.zscejc.cz v sekci Školní jídelna/Formuláře ke stažení nebo je možné ji vyzvednout u vedoucí školní jídelny.
Jakékoliv změny týkající se stravování hlaste prosím přímo vedoucí školní jídelny mailem na jidelna@zscejc.cz nebo telefonicky na čísle 797 971 186.

Vyplnění přihlášky
Na přihlášku ke stravování napište číslo účtu, ze kterého bude stravné placeno, případně zvolte možnost platby v hotovosti. Při zadání trvalého příkazu je nutné zadat přidělený variabilní symbol (přidělí vedoucí školní jídelny). Podpisem přihlášky ke stravování vyjadřujete souhlas s podmínkami stravování a zavazujete se k jejich dodržování.
Stravné se platí zálohově, tzn. předem. První platba probíhá v měsíci, který předchází měsíci, ve kterém strávník začne odebírat obědy. Souhlas s inkasem je taktéž nutné provést již měsíc před plánovaným odběrem obědů.

Číslo účtu: 35-1446328339/0800

Dny výběru hotovosti jsou oznamovány strávníkům předem vyvěšením informace na dveřích ŠJ MŠ i ZŠ.

Cena oběda pro cizí strávníky:

Odhlašování stravy je nutné provádět u vedoucí školní jídelny den předem do 12.00 hodin, a to telefonicky 797 971 186 nebo písemně jidelna@zscejc.cz. Pokud není strávník z odběru stravy odhlášen včas, je strava automaticky započítána do stavu objednaných obědů na daný den a strava musí být uhrazena.