Plánované akce

Nabídka na letní tábory s AVZO Čejč p.s

Letní tábor Hornice

Zmizelí sousedé

Budovu naší školy zdobí od neděle 28. ledna nová pamětní deska, která je věnována památce čejčských obyvatel židovského původu, kteří zahynuli během holocaustu.

Oblékli jsme staré knihy

Ve školní knihovně máme spoustu starších knih pro děti, které už ztratily svou původní obálku. Pustili jsme se do toho, abychom je opět oblékli.

Koledomat

Co by byly Vánoce bez koled? Náš školní koledomat vyrazil v posledním předvánočním týdnu za doprovodu kytary a rytmických nástrojů rozdávat vánoční náladu, a to hned několikrát.

Betlémy

Zpestřili jsme si dobu předvánoční a vyjeli jsme se třeťáky do sousední vsi na návštěvu výstavy betlémů s názvem Radujme se, veselme se aneb Vánoce v Mutěnicích.

Výlety v době adventní

Žáci první a druhé třídy se v době adventní vydali do Ekocentra Trkmanka do Velkých Pavlovic. Na děti zde čekala babička v tradičním kroji ve starodávné jizbě.

Vánoční setkání u školy

Ve středu 27. prosince se ve venkovních prostorách naší školy uskutečnil
oblíbený živý Betlém s doprovodným kulturním programem.

27. 2. zahájení kurzu pro předškoláky

POZOR ZMĚNA!

Z důvodu onemocnění paní učitelky se začátek kurzu posunuje na termín 27. února.

Děkujeme za pochopení.

Kurz PŘEDŠKOLÁK

16. a 23. 2. plavání (2. a 3. třída)