Snídaně ve škole? Proč ne?

Jídlo spojuje rodiny i celé komunity. Včetně té školní. Představte si k tomu ještě ideální začátek školního dne, který se obejde bez shonu, s atmosférou, kvůli které stojí za to si přivstat, a s velkým výběrem dobrého jídla. Právě takový ranní start mohli v pátek 18. října zažít naši prvňáci se svými rodinami. Společné setkání přispělo k pohodovému dni a věříme, že i k dobrým vztahům, které jsou pro učení důležité. Učivo totiž z hlavy dříve či později vypadne, ale jak se žáci ve škole cítí a jaké mají s ostatními vztahy, to je ovlivní na celý život. A s dobrou snídaní v bříšku se „Máma mele maso.“ čte tak nějak snadněji.
Děkujeme všem zúčastněným rodičům za přinesené dobroty. Paní učitelka už spřádá plány na další level této podařené akce. Milí rodiče, těšte se v budoucnu na odpolední svačinku, kterou vám připraví samy děti!

5 1 vote