Plavání

Každým rokem je součástí výuky tělesné výchovy v naší škole plavecký výcvik žáků 2. a 3. ročníku. Děti absolvují celkem deset lekcí, které vedou zkušení kvalifikovaní instruktoři. A tak i letos každý pátek od 5. ledna do 22. března odjížděli druháci a třeťáci na plavecký bazén do Ratíškovic. Děti byly rozděleny podle zdatnosti a zkušeností do pěti skupin. Trenéři a trenérky se jim každou hodinu trpělivě věnovali. Využívali mnoho pomůcek, her a aktivit. Děti tak měly možnost zbavit se strachu a obav z pohybu ve vodě, zlepšit své plavecké dovednosti a například i vyzkoušet, jak se plave ve velkém tričku. Při závěrečných závodech na 25 m se utkali kluci a holky z jednoho ročníku. A jak to dopadlo? Na to se můžete podívat v naší fotogalerii.

0 0 votes