Barevný týden

Letos jsme přivítali jaro netradičně – v týdnu od 21. 3. do 27. 3. se naše škola rozzářila barvami. Pro každý den byla určena jedna barva, do které se oblékli žáci a učitelé naší školy. Čtvrtek byl růžový, pátek zelený, pondělí modré, úterý červené a středa žlutá. Cílem bylo především rozptýlit a vnést do našich dní trochu radosti. Akce byla zároveň pojata jako soutěž – zvítězila třída, která měla nejvyšší počet kusů barevného oblečení za daný den. Výsledky byly velmi vyrovnané. O růžovém čtvrtku a zeleném pátku se podařilo zvítězit třídě páté. V modré pondělí získala prvenství třetí třída. Červenou a žlutou výhru si odnesla třída druhá. Gratulujeme k vítězství a děkujeme všem žákům a zaměstnancům školy, kteří se do akce zapojili. Moc jim to v barvách jara slušelo. To ostatně můžete posoudit v naší FOTOGALERII.