Plánované akce

Výlet Permonium Oslavany

Ve středu 22. května vyrazili žáci 1. – 4. třídy na výlet do areálu bývalého uhelného dolu v Oslavanech, kde se nyní nachází zábavní park Permonium, který nabízí aktivní poznávání i adrenalinové zážitky spojené s historií a těžbou černého uhlí.

Rozhodnutí o přijetí žáků k základnímu vzdělávání ve školním roce 2024/2025

Rozhodnutí ke stažení ZDE.

Rozhodnutí o přijetí dětí k předškolnímu vzdělávání

Rozhodnutí o přijetí najdete ZDE.

Den Země ve 3. a 4. třídě

V pondělí 29. dubna jsme si se třeťáky a čtvrťáky připomněli Den Země, který se celosvětově slaví 22. dubna.

Taktické cvičení hasičů

Čtvrteční den 25. dubna si budou žáci i zaměstnanci naší školy dlouho pamatovat. Na konci první vyučovací hodiny jsme totiž uslyšeli podezřelé syčení a než jsme zjistili, o co jde, ozvalo se naléhavé volání: „Ho-ří!“

Návštěva firmy Sonnentor

V pondělí 22.4. na Den Země se 1. a 2. třída vypravila na exkurzi do Sonnentoru v Čejkovicích.

Návštěva knihovny

V úterý 23. 4. a ve čtvrtek 25. 4. jsme navštívili s žáky první a třetí třídy místní knihovnu, kde pro nás paní Havelková ochotně připravila program.

Beseda o Anglii

Ve čtvrtek 18. 4. mezi nás přijel pan Robin Miklica, který studuje a pracuje v Anglii v přístavním městě Portsmouth.

Barevný týden

Letos jsme přivítali jaro netradičně – v týdnu od 21. 3. do 27. 3. se naše škola rozzářila barvami.

24. 5. sportovní den (ZŠ)
27. 5. dopravní hřiště (4. roč.)
28. 5. vystoupení ke Dni matek (MŠ)
30. 5. fotografování tříd MŠ a ZŠ
3. 6. Den dětí - cvičení s trenéry (MŠ)
5. 6. výlet za včelařem do Mutěnic (mladší děti z Medvídků a Veverek)
10. 6. výlet Praha (5. roč.)
11. 6. dopravní hřiště (MŠ)
13. 6. výlet - železnice Vracov (MŠ)
25. 6. loučení s předškoláky (MŠ)