Aktuality

Tímto oznamuji zákonným zástupcům dětí z mateřské školy, že v době od 27. 12. 2017 do 2. 1. 2018 včetně  dojde  k přerušení provozu v mateřské škole, a to z technických a organizačních důvodů.

Mgr. Kateřina Malíková, ředitelka školy

Vánoční prázdniny v základní škole jsou od 27. 12. 2017 do 2. 1. 2018 včetně. Do školy děti nastoupí ve středu 3. 1. 2018. Po tuto dobu je také z  z technických a organizačních důvodů přerušen provoz ve školní družině a nejsou ani žádné zájmové kroužky.

Ve středu 20. prosince pojedou žáci 1. - 5. ročníku základní školy na vánoční koncert Polárka nad Betlémem do Divadla Polárka v Brně. Žáci budou mít ten den pouze první vyučovací hodinu.

V pátek 15. prosince budou děti v mateřské škole slavit Vánoce a proběhne vánoční besídka.

Dne 5. prosince proběhne v mateřské škole Mikulášská besídka pro děti z MŠ.

Zveme všechny na Rozsvěcování vánočního stromu, které proběhne v neděli 3. prosince v 16:30 před základní školou. V programu vystoupí děti ze ZŠ i MŠ Čejč.

V pátek 1. prosince pojedou žáci 3. - 5. ročníku na divadelní představení Bylo nás pět do Divadla Radost v Brně. Odjezd autobusu je v 7:45 od základní školy. Po příjezdu půjdou děti na oběd. V tento den mají žáci odhlášeny svačiny.

Oznámení o vyhlášení doplňujících voleb člena Školské rady

Oznamujeme rodičům, že jako zástupce rodičů ve školské radě byla řádně zvolena paní Leona Buchtová. Na zasedání školské rady, které se konalo 13. října, byla také zvolena předsedkyní této rady.

Děkujeme všem za přinesení starého papíru. Získaná částka z podzimního sběru je 4.914 Kč. Tyto finance budou použity na zakoupení učebních pomůcek pro žáky.

Ve čtvrtek 23. listopadu se v době od 16 do 18 hodin konají rodičovské schůzky pro zákonné zástupce žáků základní školy.