Aktuality

Podle § 24 odst.2 zákona č. 561/2004 Sb., ve znění novely 370/2012 Sb., školský zákon, sdělujeme rodičům, že na den 29. 9. 2017 je vyhlášeno volno ředitele školy pro žáky základní školy, a to z provozních důvodů. V případě zájmu bude pro žáky v provozu jedno oddělení školní družiny v době od 6:45 do 15:30.


 Ve středu 20. září v 17:00 se v budově základní školy koná společná informační rodičovská schůzka. Po společné informační schůzce v době od 17:30 – 19:00 proběhnou individuální třídní schůzky s rodiči.


Oznámení o vyhlášení doplňujících voleb člena Školské rady

Vzhledem k tomu, že v současné době nemá Školská rada při Základní škole v Čejči dostatečný počet členů, vyhlašuje ředitelka Základní školy a Mateřské školy Čejč, okres Hodonín, příspěvková organizace v souladu s § 167 odst. 4 zákona 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon), doplňující volby do Školské rady a oznamuje termín a místo konání voleb. Volby budou probíhat v souladu s Volebním řádem Školské rady vydaným zřizovatelem, Obcí Čejč.

Termín voleb:

Středa 11. října od 17:00 do 18:30.

Místo konání voleb:

Budova základní školy, přízemí

Zákonní zástupci mohou navrhovat sebe nebo své kandidáty do pondělí 25. září do 14:00 do rukou ředitelky školy. S účastí ve volbách musí kandidát na člena Školské rady projevit písemný souhlas. Bližší informace najdete v záložce Školská rada.


 Žáci 1. ročníku budou ve školním roce potřebovat:

Pevné papuče, ručník s poutkem, pouzdro, krabičku papírových kapesníků.

Všechny další potřeby a pomůcky dětem opět zakoupil Ing. Ladislav Žalio, kterému tímto velmi děkujeme.

Do TV: plátěný pytlík, teplákovou soupravu, tričko, kraťasy, tenisky se světlou podrážkou

Všechny věci podepište!

Žáci 2. - 5. ročníku budou ve školním roce potřebovat:

Pevné papuče, ručník s poutkem, pouzdro (dvě pera, dvě tužky tvrdost 2 a 3, gumu, ořezávátko, kružítko, tenký barevný fix nebo gelovou tužku), silné pastelky, trojúhelníkové pravítko, složku na sešity, krabičku papírových kapesníků, deníček na úkoly.

Do VV: barevné papíry, voskovky, vysunovací velké lepidlo, kvalitní nůžky, anilinové barvy, vodové barvy, různé velikosti štětců, silný i tenký černý centropen

Do TV: plátěný pytlík, teplákovou soupravu, tričko, kraťasy, tenisky se světlou podrážkou

Všechny věci podepište!

Sešity do všech předmětů budou pro děti zakoupeny z výtěžku ze sběru papíru. Tvrdé papíry barevné i bílé různých velikostí letos dětem zakoupil Ing. Ladislav Žalio jako sponzorský dar škole.


Informace školní jídelna:

Obědy a svačiny v základní škole budou moci žáci přihlášení ke školnímu stravování odebírat od úterý 5. září.