Koláč pro hospic

Stalo se již tradicí, že se naše škola zapojuje do charitativní sbírky Koláč pro hospic, kterou organizuje oblastní charita Hodonín. Nejinak tomu bylo i letos. Nejprve jsme v rámci pracovních činností ve všech ročnících připravili dobroty ve formě různých sušenek, koláčů, buchet a jiných dezertů. Ty jsme pak prodávali celý týden ve škole žákům a zaměstnancům školy. Ve čtvrtek 10. října jsme připravili prodejní stánky také pro veřejnost. A díky šikovným rodičům, kteří nás podpořili a s dětmi napekli i doma, se nám toho sešlo na prodej opravdu hodně. Tímto jim moc děkujeme za napečené sladkosti. Naše díky patří také všem, kteří na tuto sbírku přispěli koupí některé z dobrot. V neposlední řadě děkujeme rodičům za to, že děti podporují v aktivním přístupu k charitě a pomáhají nám u nich rozvíjet ohleduplnost a vnímavost k potřebám druhých lidí a společnosti. Letos se nám podařilo vybrat 17 708 Kč.

Výtěžek z prodeje bude věnován hospicům v Jihomoravském kraji, které pečují o nevyléčitelně nemocné a umírající pacienty. Jsme rádi, že jsme se této akce opět mohli zúčastnit a přispět tak na dobrou věc.

0 0 votes